در حال بارگذاری ...

با ورود چهار کامیون باقیمانده حامل کمکهای انسانی کاروان آسیایی شکست حصر غزه به نوار غزه، محموله کشتی سلام بصورت کامل از این کشتی تخلیه شد.

با ورود چهار کامیون باقیمانده حامل کمکهای انسانی کاروان آسیایی شکست حصر غزه به مرز رفح، کلیه محموله کشتی سلام، که شامل حجم عظیمی از کمکهای دارویی، مواد غذایی، لوازم التحریر، اسباب بازی و... بود به دست مردم ستمدیده فلسطین رسید.

بنا بر اخبار واصله، ظهر روز گذشته یک کامیون و شب گذشته سه کامیون از این کمکها که عمده آنها کمک مردم شریف ایران به اهالی نوار غزه بود، وارد مرز رفح شد و بدین ترتیب، به حول و قوه الهی، هیچ قسمتی از کمکهای انسانی کاروان آسیایی به دست مصری ها یا اسرائیلی ها نیفتاد.

 

 
مطالب مرتبط

بیانیه کاروان بین المللی زائران صلح سوریه

بیانیه کاروان بین المللی زائران صلح سوریه

در بخضی از این بیانیه آمده است: اعضای این کاوران از تمامی کشورها و نیز جریانات مردمی می خواهند تا نسبت به امداد رسانی به مردم جنگ زده سوریه در هر قالب ممکن و در سریعترین زمان ممکن اقدام کنند.

|

اعلام شماره حساب جهت کمک به مردم جنگ زده سوریه

اعلام شماره حساب جهت کمک به مردم جنگ زده سوریه

در پی تشدید وضعیت بحرانی مردم جنگ زده سوریه و مرگ ده ها نفر بر اثر گرسنگی و سرما اتحادیه بین المللی امت واحده در بیانیه ای ضمن ابراز تاسف از وضعیت نگران کننده و بحرانی ملت سوریه، شماره حسابی را جهت واریز کمک های نقدی عموم مردم ایران برای ارسال محموله های دارویی و غذایی اعلام ...

|

نظرات کاربران