در حال بارگذاری ...

محموله کمکهای ایرانی بالاخره وارد غزه شد

محموله کمک های دارویی کاروان آسیایی همبستگی با مردم فلسطین که بخش اعظم آن توسط مردم نوع دوست و خیر ایران تهیه شده بود، بعد از معطلی چند روزه و کارشکنی مصر، وارد نوار غزه شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، در آخرین لحظات خروج کاروان آسیایی از غزه،  کامیون های حامل مواد دارویی که عمدتا از ایران برای مردم غزه ارسال شده بود، دیروز بعد از ظهر با عبور از نوار غزه وارد رفح شد.

با وجودیکه از جمله اولین شروط مصری ها برای ارسال کمک به غزه از طریق مرز رفح نبودن کمک های ازجانب ایران بود، اما ایستادگی و مقاومت ۸ عضو کاروان آسیایی بر روی عرشه کشتی در نهایت باعث شد این کمک ها به دست مردم غزه برسد.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران