در حال بارگذاری ...

نخستین کاروان آسیایی با توجه به اتمام مهلت حضور خود در غزه، امروز فلسطین را به مقصد قاهره ترک خواهد کرد.

 کاروان آسیایی که یک ماه پیش در دوم دسامبر، حرکت خود را از شهر دهلی نو آغاز کرده بود، امروز 6 ژانویه سال 2011 پس از سفری 35 روزه با انتقال کمک های دارویی مردم آسیا به نوار غزه، از طریق مرز رفح وارد مصر شده و از آنجا به سمت قاهره حرکت خواهد کرد.

بخش اعظم کمک های کاروان آسیایی روز یک شنبه وارد نوار غزه خواهد شد.

فیروز میتی بوروالا با اشاره به اهداف اولیه کاروان اظهار داشت: این کاروان به سه هدف اصلی خود که: شکست حصر غزه، همراه کردن کشورهای آسیایی و نیز انتقال کمک های بشر دوستانه به نوار غزه بود رسیده است. او با تاکید بر این نکته که این کاروان شروع حرکت ملت های آسیایی برای نجات غزه است ، اشاره کرد: کاروان های آسیایی شکست حصر غزه قطعا تداوم خواهند داشت. فیروز میتی بوروالا با اشاره به استقبال گرم از کاروان آسیایی در ایران و نیز کمک های ملت ایران برای مردم غزه، اظهار داشت این کاروان بدون همراهی ملت ایران هیچ گاه به اهداف خود نمی رسید.
مطالب مرتبط

همزمان با سالروز پیروزی مردم غزه در جنگ 22 روزه:

همایش بیان دستاوردها و برنامه های آتی کاروان آسیایی شکست حصر غزه
همزمان با سالروز پیروزی مردم غزه در جنگ 22 روزه:

همایش بیان دستاوردها و برنامه های آتی کاروان آسیایی شکست حصر غزه

همزمان با سالروز پیروزی مردم غیور و انقلابی غزه پس از 22 روز نبرد خونین با نظامیان تا دندان مسلح رژیم صهیونیستی، کنفرانس خبری به بیان دستاوردهای اولین کاروان آسیایی شکست حصر غزه در محل تالار شیخ انصاری دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

|

نظرات کاربران