در حال بارگذاری ...

افتتاح نمایشگاه وجدان بیدار در چهارراه ولیعصر

نمایشگاه «وجدان بیدار» با موضوع کاروان آسیایی همبستگی با مردم فلسطین، از فردا، 20 آذرماه در محل پارک دانشجو، واقع در چهارراه ولیعصر افتتاح می گردد.

 به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، این نمایشگاه شامل بخشهای مختلفی از جمله غرفه های عکس، کاریکاتورهای بین المللی، کودکان، فیلم، مهمان ویژه، تحریم کالاهای اسرائیلی و انتفاضه اقتصادی، بلوتوث و... می باشد و در مدت حضور کاروان در ایران برپا خواهد بود.

قرار است در بخش مهمان ویژه، اساتید و هنرمندان مرتبط حضور بیابند و دربار کاروان آسیایی نیز اطلاع رسانی صورت گیرد. همچنین جمعیت هلال احمر جهت جمع آوری کمکهای مالی مردم در این نمایشگاه حاضر خواهد شد.
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

دلیلی دیگر براثبات طائفی نبودن دول عربی !

اخیرا اتفاقی در سطح دول عربی رخ داد که بار دیگر ثابت کرد که سران کشورهای عرب اساسا رویکرد متعصبانه مذهبی یا قومی ندارند! چند سال قبل در ایام جنگ 22 روزه و پس از آن جنگ 8 روزه و 51 روزه غزه مظلوم که دولتهای عربی در مقابل کشتار بیرحمانه مردم

|

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دفع دو شبهه رایج عربی درباره ایران

دائما اشتباهات موجود در نظام عراق و سوریه و... به پای ایران نوشته می شود به این اعتبار که ایران یک قدرت منطقه ای است و طبعا باید بتواند جلوی آنها را بگیرد! مثلا می گویند مالکی چرا فلان کار را کرد؟ یا چرا این مساله در سوریه اصلاح نشده است یا چرا فلان حادثه در یمن رخ داد و قس علیهذا

|

نظرات کاربران