در حال بارگذاری ...

در پی شهادت هجده تن از مسلمانان کشمیری در مراسم اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم، مراسم بزرگداشت شهدای قرآن فردا پنج شنبه بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان فلسطین برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، مراسم بزرگداشت شهدای قرآن فردا با حضور جمعی از طلاب و دانشجویان انقلابی کشمیر و پاکستان فردا در مسجد امام صادق تهران برگزار خواهد شد.

کشمیر جزو کهنه ترین داغ های جهان اسلام است که متاسفانه به دلیل هجمه سنگین نظام استکبار علیه مسلمین کمتر تاکنون فرصت پرداختن به آن فراهم آمده است. مردم کشمی از مسلمانان انقلابی و عاشق انتقلاب هستند. مدتی است که وضعیت این منطقه که قسمتی از آن در پاکستان و قسمتی در هند قرار دارد ملتهب و بحرانی است.

روز دوشنبه مردم این خطه در اعتراض به قرآن سوزی در امریکا تظاهریاتی برپاکردند که در نتیجه برخورد دولت هند به شهادت 17 تن و زخمی شدن بیش از 200 تن از مسلمانان این دیار انجامید.
این اقدام هند در حالی صورت گرفته است که دولت این کشور فعالیت شبکه پرس تی وی را به علت پوشش خبری لحظه به لحظه از ناآرامی های سه ماهه اخیر این ایالت ممنوع کرده است.


در این میان بنگاه بی بی سی و رادیو صدای امریکا در تلاشند تا با خبرها و تحلیلهایی نظیر "مردم کشمیر در اعتراض به دولت هند به خیابان ها ریخته اند." و یا "مردم کشمیر یک نیروی پلیس هند را زیر گرفته و او را کشته اند" و نیز "مردم کشمیر توسط پرس تی وی ایران تحریک شده اند تا در اعتراض به هتک حرمت قرآن به خیابان ها بریزند " حرکت مردم کشمیر را نه در اعتراض به هتک حرمت قرآن بلکه اعتراض به دولت هند معرفی کرده و شبکه خبری پرس تی وی را عامل این ناآرامی ها بنامد.

همچنین بی بی سی در تلاش است تا اثبات کند قتل 19 معترض کشمیری توسط سربازان هندی تقصیر خودشان بوده چرا که آن ها به جان یک پلیس متعرض شده اند .


 
مطالب مرتبط

ده نکته درباره وحدت و افراطیون

ده نکته درباره وحدت و افراطیون

برخی تلاش می کنند تا با سیاسی کردن مساله وحدت، آنرا به ضرورتی مقطعی تقلیل داده و صرفا در مقابل دشمن مشترک معنا کنند، حال آنکه وحدت مد نظر دین برای ایجاد تمدن اسلامی و حاکمیت ارزشهای اسلامی در جهان است.

|

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگر صدای اسلام بلند بشود، دیگر نمیشود این‌جور به ملّتها ظلم بکنند؛ صدای اسلام را خاموش میکنند تا بتوانند مسائل مستضعفین عالم را از یادها ببرند، مسئله‌ی فلسطین را به فراموشی بسپرند، غصب یک کشور اسلامی را به فراموشی بسپرند؛ هدفها اینها است. اگر ما به قرآن و به هدایت قرآن تمسّک ...

|

در دانشگاه زاهدان برگزار شد:

آسیب شناسی وحدت در گفت و گوی نخبگان شیعه و سنی
در دانشگاه زاهدان برگزار شد:

آسیب شناسی وحدت در گفت و گوی نخبگان شیعه و سنی

روزگاری بود که اسلام غریب شده بود. آتاترک خلافت اسلامی را حذف کرد و پس از آن مظاهر اسلامی را از بین برد. از حجاب گرفته تا حروف الفبای قرآنی که در زبان ترکی استفاده می شد. در ایران هم این مبارزه را آغاز کردند. طوری که در آن دوره هر کس از اسلام حرف می زد عقب مانده و مرتجع خوانده می شد. ...

|

نظرات کاربران