در حال بارگذاری ...

اتحادیه بین المللی امت واحده در پی بی احترامی یک کشیش تندروی مسیحی به قرآن کریم، با نگارش نامه ای خطاب به پاپ بندیکت شانزدهم این اقدام را حرکتی صهیونیستی عنوان کرد.

اتحادیه بین المللی امت واحده در پی بی احترامی یک کشیش تندروی مسیحی به قرآن کریم، با نگارش نامه ای خطاب به پاپ بندیکت شانزدهم این اقدام را حرکتی در راستای سیاستهای صهیونیستی عنوان کرده و از این شخصیت بزرگ جهان مسیحیت درخواست کرد تا نسبت به این اقدام واکنش جدی نشان دهند.

متن این نامه بدین شرح است:

 

 جناب آقای پاپ بندیک شانزدهم

 سلام علیکم؛

بی احترامی نسبت به قرآن ـ کتاب مقدس بیش از یک میلیارد انسان مسلمان در کشور آمریکا- کتابی که در آن بارها و بارها از حضرت مریم«س» و حضرت عیسی«ع» به بزرگی یاد شده است برای مسیحیان مؤمن نیز امری غیرقابل قبول می نماید چنانچه مسلمانان نیز از توهین به پیامبران الهی و کتب مقدس شان آزرده می شوند.

عالیجناب! شما به عنوان رهبر بزرگترین فرقه از مسیحیان جهان بهتر می­دانید که دعوای قرآن سوزی، دعوایی مسیحی اسلامی نیست؛ هرچند به ظاهر این اقدام ننگین به دست چند مزدور مسیحی نما صورت گرفته است. منازعه اصلی بر سر صهیونیزم و انسانیت است؛ صهیونیزمی که سیطره اقتصادی، سیاسی و رسانه ای آن بر جهان امروز، به عنوان دشمن اصلی ادیان و انسانها قابل مشاهده است.  

برای ما پر واضح است که چنین اقداماتی نه تنها خللی در صفوف به هم پیوسته مسلمانان ایجاد نخواهد کرد که موجبات وحدت و اتحاد هر چه بیشتر امت اسلامی حول قرآن و پیامبر اعظم را نیز فراهم خواهد نمود اما نحوه موضع گیری در قبال آن، در سیاهی و سپیدی کارنامه سایر افراد در مقابل خداوند مؤثر خواهد بود و قطعا چشمان نظاره گر مردمان حق طلب جهان نیز آن را به قضاوت خواهد نشست. از همین رو از جنابعالی انتظار داریم تا به عنوان رهبر کاتولیک های جهان، موضعی شفاف نسبت به این مفسدین و اقدام ننگین شان مبذول دارید.

والسلام علی عباد الله الصالحین

اتحادیه بین المللی امت واحده، 22 شهریور 1389

 
مطالب مرتبط

چرا فکر تقریبی به جریان سیاسی ربط ندارد؟
نمونه هایی از رفتارهای غیرتقریبی طرفداران دوجناح سیاسی

چرا فکر تقریبی به جریان سیاسی ربط ندارد؟
نمونه هایی از رفتارهای غیرتقریبی طرفداران دوجناح سیاسی

برخی از مدعیان جریانی که خود را پایبندتر به نظام می داند و مدعی – به زعم بنده در حد شعار!- تبعیت محض از رهبری هستند هم دست کمی از برخی رقبای ظاهرا سیاسی خود ندارد! بعبارتی در این مساله نوعی وحدت فکری وجود دارد و اتفاقا این نکته نشان می دهد که تقسیم جامعه صرفا بر اساس جریان سیاسی، ...

|

برنامه تلویزیونی هم قصه

برنامه تلویزیونی هم قصه

هشت سال از شروع فعالیت‌های «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» گذشته است. طی این سال‌ها تمام تلاشمان را کرده‌ایم که تا گوشه‌ای از باری که باید برای انقلاب اسلامی در ...

|

ده نکته درباره وحدت و افراطیون

ده نکته درباره وحدت و افراطیون

برخی تلاش می کنند تا با سیاسی کردن مساله وحدت، آنرا به ضرورتی مقطعی تقلیل داده و صرفا در مقابل دشمن مشترک معنا کنند، حال آنکه وحدت مد نظر دین برای ایجاد تمدن اسلامی و حاکمیت ارزشهای اسلامی در جهان است.

|

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگرصدای اسلام بلندشود، دیگر نمی شود به ملت ها ظلم بکنند...

اگر صدای اسلام بلند بشود، دیگر نمیشود این‌جور به ملّتها ظلم بکنند؛ صدای اسلام را خاموش میکنند تا بتوانند مسائل مستضعفین عالم را از یادها ببرند، مسئله‌ی فلسطین را به فراموشی بسپرند، غصب یک کشور اسلامی را به فراموشی بسپرند؛ هدفها اینها است. اگر ما به قرآن و به هدایت قرآن تمسّک ...

|

نظرات کاربران