در حال بارگذاری ...

اتحادیه بین المللی امت واحده اعلام کرد هفتمین دوره آموزشی ویژه خود را با برگزاری رویداد ایده پردازی در موضوع "روابط بین المللی جوانان ایرانی" در روزهای 17 الی 19 شهریورماه در تهران برگزار خواهد کرد.
در این دوره حجت الاسلام و المسلمین نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب, دکتر جبلی معاون برون مرزی صدا و سیما و سفیر اسبق ایران در تونس, اقای مصطفی افضلی خبرنگار و مستندساز و اساتید گرانقدر دیگر به سخنرانی خواهند پرداخت و  دانشجویان چند کشور خارجی نیز شرکت خواهند داشت.
در این رویداد که با مدیریت دکتر تسخیری برگزار میشود حاضران به ایده پردازی درباره ارتباطات ذیل موضوعات کمکهای بشر دوستانه، بحران های انسانی مانند جنگ، اتحاد امت اسلامی خواهند پرداخت  و به ایده های برتر جوایز ویژه ای اهدا خواهد شد.
سن مخاطبین شرکت کننده در این دوره از 18تا40سال خواهد بود و متقاضیان برای شرکت در دوره می بایست از تاریخ 9تا14شهریور ماه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی,تاریخ تولد,مدرک و رشته تحصیلی را به شماره تماس 09905293860 پیامک کنند.
* ظرفیت شرکت در این دوره محدود بوده و هزینه شرکت در آن 40هزارتومان می باشد.

* مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز پنج شنبه 1397/6/15
مطالب مرتبط

حسن رحیم پور ازغدی:شیعه نمای فاسد سنی را دشمن می داند(بخش نخست)

حسن رحیم پور ازغدی:شیعه نمای فاسد سنی را دشمن می داند(بخش نخست)

حسن رحیم پور ازغدی در پنجمین دوره آموزشی امت واحده در مشهد مقدس گفت: وقتی حزب الله و حماس و جهاد، خونشان با یک شعار مخلوط شد و در چند بازو به حرکت ادامه داد و شهید جهاد و حماس و حزب الله کنار هم جنگیدند، اسراییل لبِ پرتگاه قرار گرفت.

|

نظرات کاربران