در حال بارگذاری ...

دومین هم‌اندیشی فعالان مردمی وحدت جهان اسلام از 26 الی 28 شهریور در تهران برگزار خواهد شد.به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده دومین هم اندیشی با هدف تقویت ارتباطات و انتقال تجربیات مجموعه‌های مردمی فعال در عرصه انسجام اسلامی و بررسی راههای برون رفت از بحران منطقه در تهران برگزار خواهد شد.
علیرضا کمیلی دبیر اتحادیه امت واحده با اعلام این خبر گفت: بررسی راه‌های برون‌رفت از بحران کنونی جهان اسلام مسئله محوری این هم‌اندیشی خواهد بود.
وی ضمن اشاره به برگزاری اولین هم اندیشی در سال 93 گفت: فعالان مردمی که در داخل و خارج کشور باهدف تقویت محبت و ارتباط میان مسلمین فعالیت دارند در این هم‌اندیشی شرکت خواهند داشت و از راهنمایی های کارشناسان شیعه و سنی بهره مند خواهند شد.
وی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مجموعه های مردمی این عرصه را از برنامه های حاشیه ای این نشست سه روزه عنوان کرد و افزود: رهبر انقلاب شاخص اصلی شرایط کنونی را تقابل دو قطب وحدت طلب و تفرقه طلب بیان کردند و این نشان می دهد که باید هر چه بیشتر بر مساله مهم و حیاتی اتحاد میان مسلمانان تاکید کرد و در این میان حرکت آتش به اختیار مجموعه های مردمی بیش از اقدامات نهادهای رسمی موثر می باشد.
مطالب مرتبط

راهکار مناسب در برخورد با مسائل کردستان عراق

راهکار مناسب در برخورد با مسائل کردستان عراق

اینکه تصور کنیم انفصال کردستان از عراق قطعی است یا آن اتفاق براحتی در کشورهای دیگر هم رخ می دهد یا اساسا بخاطر بروز شادی، مطلوب سایر کردهای منطقه است خطاست و شایسته است که از برخورد قهرآمیز و نیز شتابزده با این مسایل پرهیز کنیم.

|

میانمار واقدامات عملی تأثیرگذار

میانمار واقدامات عملی تأثیرگذار

با اقدامات یکی دو روزه نمی شود بار خاصی برداشت و دردی را دوا کرد! دیری نیست که جریانات مسلح در میان مسلمانان شکل بگیرد چرا که هیچ راهی برای تنفس آنان باقی نگذاشته اند!

|

برنامه تلویزیونی هم قصه

برنامه تلویزیونی هم قصه

هشت سال از شروع فعالیت‌های «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» گذشته است. طی این سال‌ها تمام تلاشمان را کرده‌ایم که تا گوشه‌ای از باری که باید برای انقلاب اسلامی در ...

|

هسته های مجازی جبهه جهانی مستضعفین

هسته های مجازی جبهه جهانی مستضعفین

امام امت که باور داشت مستضعفان جهان باید «هسته های مقاومت» را در سراسر گیتی شکل دهند اگر امروز می بود و گستردگی شبکه های اجتماعی در سراسر عالم را می دید، احتمالا همنوا با رهبری انقلاب که می گویند اگر رهبر نبودم مسوول شورای عالی فضای مجازی می شدم، ندا سر می داد که بروید و هسته ...

|

نظرات کاربران