در حال بارگذاری ...

کاروان 'ایران، سرزمین برادری' متشکل از 35 تن از نخبگان دانشگاهی، حوزوی، فرهنگی، هنری و رسانه ای شامگاه چهارشنبه وارد شهر سنندج شده و به مدت 2 روز مهمان مردم این استان است.

ایرنا: مسئول هماهنگی این کاروان در کردستان، پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کاروان در سفر خود به برخی استان های کشور به دنبال تقویت ارتباطات میان نخبگان فرهنگی شیعه و سنی و تعامل و گفت‌ و گوی فرهیختگان ایرانی است.
سیدمحمد سرکشیکیان افزود: کاروان مزبور شامگاه چهارشنبه وارد سنندج شده است و امروز در نخستین روز حضور خود در استان با مردم مناطق حاشیه نشین نایسر و کانی کوزله دیدار و از نزدیک با مسائل و مشکلات آنان آشنا شد.
وی با بیان اینکه این کاروان در ادامه برنامه های خود با اساتید، فرهنگیان و نمایندگان دانشجویان استان دیدار کرد گفت: در این دیدار اساتید و نمایندگان دانشجویان استان به بیان مسائل و مشکلات و دغدغه های موجود در این حوزه پرداختند.
مسئول هماهنگی کاروان ایران، سرزمین برادری، دیدار با هنرمندان کردستان در خانه کُرد سنندج و دیدار با علما و ماموستایان در امامزاده پیر عمر را از دیگر برنامه های روز اول حضور این کاروان برشمرد.
سفر نخست کاروان 'ایران، سرزمین برادری' در سال 93 باحضور برخی نخبگان فرهنگی کشور انجام شد و این کاروان به استان های سیستان و بلوچستان، کردستان و گلستان نیز سفر کرد.
کاروان سرزمین برادری که چهارشنبه شب وارد استان کردستان شده تا عصر روز جمعه 20 اسفند در سنندج، مرکز این استان حضور داشته و برنامه هایی برای دیدار با اقشار مختلف مردم این خطه دارد.
نظرات کاربران