در حال بارگذاری ...

در پی تجاوز خون بار نظامیان رژیم رژیم صهیونیستی به کاروان امداد رسانی به غزه، دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده با ارسال نامه ای خطاب به مدیر موسسه کمک های بشر دوستانه ترکیه از ابتکار این سازمان مردمی در سازماندهی کاروان آزادی تقدیر کرد.

"سید روح الله رضوی" مسئول واحد بین الملل «اتحادیه بین المللی امت واحده» (IUUU) با ارسال نامه ای خطاب به "بولنت یلدریم"، مدیر «موسسه کمک های بشر دوستانه ترکیه» (I.H.H) از اقدام این سازمان مردمی در ارسال کمک های بشر دوستانه به غزه تقدیر کرد.

در این نامه آمده است: اقدام موسسه کمک های بشر دوستانه ترکیه در سازماندهی ناوگان آزادی که منجر به زخمی شدن و شهادت ده ها تن از همراهان این ناوگان شد، امروز الهام بخش آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان شده است. آزادی خواهان و عدالت طلبانی که هر چند خبر رهایی شما از چنگال صهیونیست های وحشی در کنار دیگر همراهانتان، موجب شادمانی دل هایشان شد اما سینه هایشان کماکان از داغ شهدای این فاجعه بشری تنگ است.

این نامه افزوده است: از وحشیان صهیونیست هیچ عجیب نیست که به منظور توجیه جنایت کثیف خود، سازمانی را که با الهام از تعالیم فطری اسلام، در کشورهای مختلف دنیا به انجام فعالیت های بشر دوستانه و کمک رسانی به انسان های محروم معروف است، متهم به ارتباط با ترویست ها کند.

دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده اضافه کرده است: امروز و در پی اقدام شجاعانه شما، همگان دریافته اند که تنها را شکستن حصر غزه، تداوم ارسال گروه های مردمی به نمایندگی از مردم جهان از هر طریق ممکن است که اگر به نتیجه برسد حصر غیر انسانی غزه پایان خواهد یافت و اگر نه، ماهیت ضد بشری رژیم اشغالگر قدس بیش از پیش نمایان خواهد شد.

در انتهای این نامه آمده است: اتحادیه بین المللی امت واحده، به عنوان یک سازمان مردمی، ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت شهادت همراهان شما در ناوگان آزادی، اعلام می دارد آمادگی سازماندهی و اعزام فعالین نهادهای غیر دولتی از کشورهای مختلف منطقه، برای حضور در دیگر ناوگان های اعزامی به سمت نوار غزه را دارد.
مطالب مرتبط

♦ سرباز روح الله رضوی

در برابر دیپلماسی دیجیتال صهیونیستی چه باید کرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

در برابر دیپلماسی دیجیتال صهیونیستی چه باید کرد؟

همواره این سوال در میان فعالین شبکه‌های اجتماعی مطرح است که بالاخره باید چطور و چگونه در برابر این نفوذ صهیونیستی ایستاد؟ برخی قائلند که باید به این اقدامات بی‌توجهی کرد؛ برخی دیگر تاکید به واکنش و نظردهی زیر مطالب منتشره دارند و دسته‌ای هم باور دارند باید حساب‌های مشابه ...

|

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟
♦ سرباز روح الله رضوی

چرا بلوک کشورهای مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گیرد؟

سرباز روح الله رضوی بلوک‌بندی محور مقاومت بدلیل انشقاق امت اسلامی بر سر بحران سوریه، دیگر کارآمدی پیشین خود را از دست داده است و وقت آن فرارسیده تا بلوکی جدید با نقطه کانونی به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی، در میان دولت‌ها و ملت‌های آزاده دنیا شکل بگیرد تا بتواند آنانی را ...

|

برنامه تلویزیونی هم قصه

برنامه تلویزیونی هم قصه

هشت سال از شروع فعالیت‌های «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» گذشته است. طی این سال‌ها تمام تلاشمان را کرده‌ایم که تا گوشه‌ای از باری که باید برای انقلاب اسلامی در ...

|

نظرات کاربران