در حال بارگذاری ...

در جلسه ای با حضور نمایندگان گروه های مردمی ایرانی حامی فلسطین، ستاد عالی کاروان جهانی الی بیت المقدس در ایران شکل گرفت.

به گزارش امت واحده، حسین شیخ الاسلام دبیر ستاد عالی کاروان جهانی الی بیت المقدس در ایران، در این جلسه با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت علنی ایران از جریانات و گروه های مختلف مخالف اسرائیل تاکید کرد کاروان جهانی الی بیت المقدس که نمادی از حرکت ملت های آزاده جهان در اعتراض به اشغال، ظلم و ستم و یهودی سازی بیت المقدس است، اقدامی است که باید از سوی تمامی گروه های مردمی و فعالین ضد صهیونیستم مورد توجه قرار گیرد.

دکتر رویوران تحلیل گر مسائل منطقه و عضو دیگر ستاد عالی کاروان جهانی الی بیت المقدس در ایران نیز در این جلسه که در دفتر اتحادیه بین المللی امت واحده برگزار شد، با اشاره راهبرد جدید ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر مرزبندی جدید منطقه ای و اتحاد بر اساس محور مقاومت و ضدیت با رژیم اشغالگر قدس بیان داشت: این راهبرد در تضاد با راهبرد ارائه شده از سوی برخی دول عربی منطقه است که به دنبال شکل دهی تقسیم بندی های مذهبی در منطقه هستند. وی بیان کرد که بر این اساس، حمایت از حرکت کاروان جهانی الی بیت المقدس اقدامی راهبردی برای تقویت اتحاد ضد اسرائیل در منطقه است.

همچنین سید سلیم غفوری، مسوول ستاد اجرایی کاروان جهانی الی بیت المقدس با اعلام ورود کاروان به ایران در تاریخ 24 اسفند اظهار داشت: در این حرکت ملت های مختلف جهان با حرکت به سمت مرزهای سرزمین اشغالی در کشورهای لبنان، سوریه، اردن و مصر؛ با توده های مردمی و آوارگان فلسطینی در این کشورها همراه شده و در تاریخ 10 فرودین خود را به نزدیک ترین نقطه ممکن به شهر بیت المقدس خواهند رساند. وی تاکید کرد: ویژگی این حرکت همراهی ادیان و مذاهب مختلف دنیا بر سر مساله بیت المقدس به عنوان شهر مقدس تمامی ادیان بزرگ الهی است که این امر منجر به هراس رژیم اشغالگر قدس از این اقدام شده است.

شایان ذکر است که گروه های مختلف مردم نهاد از کشورهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکایی تا کنون از این حرکت اعلام حمایت کرده اند. علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر در مورد این حرکت به زبان فارسی می توانند به آدرس www.unified-ummah.org/gmj مراجعه کنند.

 
مطالب مرتبط

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

جریان شیرازی عمق استراتژیک ایران را نشانه رفته!
دوجریان دور کننده جهان اسلام از انقلاب اسلامی

وجه مشترک بحران سوریه و پس از آن عراق، با جریان شیرازی در این است که هر دو عملا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته اند. بحران سوریه و عراق بدنه اهل سنت دنیا را از ایران جدا ساخته و جریان شیرازی نیز به دنبال جدا کردن شیعیان جهان از ایران است.

|

کاروان جهانی الی بیت المقدس

کاروان جهانی الی بیت المقدس

این حرکت جهانی با هدف معطوف سازی توجهات جهانی به مساله آزادسازی قدس شریف و مساله بازگشت آوارگان فلسطینی و همچنین جریان سازی خبری علیه رژیم صهیونیستی و مطرح کردن این رژیم به عنوان اشغالگر و ام الفساد منطقه و ایجاد هویت بین الادیانی و بین المللی حول مساله آزادسازی قدس شریف ...

|

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می‌افتد خیلی‌ها اولین سؤالشان این است که چه ایده‌ای دارید که اجرا کنیم؟ درباره مسأله اخیر قدس برخی پیشنهاد‌ها مطرح می شود.

|

تحقق آرمانها روی آسمانها!

تحقق آرمانها روی آسمانها!

این باور که بدون همراهی همه مسلمین و رفع همه اختلافات سیاسی، نمی توان به آرمانهای مشترک دست پیدا کرد را کسانی که در وسط میدان هستند به خوبی درک می کنند هر چند تلگرام نشینان متوجه آن نباشند.

|

نظرات کاربران